Prezentácia FlexiBee v Bratislave

Internetový ekonomický systém FlexiBee, zdroj: flexibee.euSpoločnosť SOLVERE s.r.o. vás pozýva 16. januára, 13. marca na bezplatnú prezentáciu ekonomického systému FlexiBee. Rada vám predvedie produkt a nájde si čas na vaše otázky.

Prezentácia sa koná v priestoroch SOLVERE (Pribinova 4, budova Eurovea, Central 1) v čase od 13:00 do 15:00. Firma odporúča prísť o 15 minút skôr, aby vám vopred ponúkla čaj alebo kávu.

Na prezentáciu FlexiBee sa môžete prihlásiť prostredníctvom emailu solvere@solvere.sk, cez facebook stránku alebo telefonicky +421 918 528 298.

FlexiBee je moderný účtovný a ekonomický systém, určený pre malé a stredné spoločnosti. Produkt je lokalizovaný do viacerých jazykov a podporuje vzdialený prístup. Je dostupný pre operačné systémy Windows, Linux a Mac OS X.

FlexiBee funkčnosťou pokrýva podvojné účtovníctvo, fakturáciu, pokladne, bankové doklady, homebanking, skladové hospodárstvo, evidenciu majetku a leasingu, pohľadávky/záväzky a má radu ďalších modulov. Program poskytuje intuitívne užívateľské rozhranie s podporou európskej legislatívy.

Zdroj článku: 
Sekcia: