Bratislava Art Festival v Kunsthalle pre rodiny a dospelých

Bratislava Art Festival v KHB, zdroj: Dom umenia / Kunsthalle BratislavaVzdelávacie oddelenie Kunsthalle Bratislava (KHB) pripravilo na sobotu 8. októbra 2016 v rámci Bratislava Art Festivalu (BLAF) workshopy pre rodiny a dospelých. Program bez výberu vstupného bude zameraný na prázdne výstavné priestory, ktoré divák nemá možnosť bežne navštíviť.

Rodinný program pod názvom Nič v galérii pozýva o 15:00 rodičov s deťmi od 5 do 13 rokov objaviť zákulisie galérie, stať sa živými exponátmi a nechať sa premeniť na svetlo. Čo sa deje v galérii, keď v nej práve neprebieha žiadna výstava?

Program pre dospelých pod názvom Pred dverami galérie začína o 17:00 a bude sa venovať priestorovému vnímaniu prostredia galérie cez protiklad "preplneného" výstavného priestoru Kunsthalle LAB a "vyprázdnených" hlavných výstavných priestorov. Umožní taktiež návštevníkom vytvoriť si vlastnú svetelnú inštaláciu.

Bratislava Art Festival v KHB, zdroj: Dom umenia / Kunsthalle Bratislava

Na workshopy je voľný vstup pri Kunsthalle LAB vo vyššie uvedenom čase na rohu budovy Dom umenia / Kunsthalle Bratislava a programy trvajú od 90 do 120 minút. Rezervácie (pri deťoch s uvedením mena a veku) prosím posielajte do piatku 7.10.2016 na daniela.carna@kunsthallebratislava.sk.

Sekcia: 

Facebook Comments Box