Chudnutie s trvalými výsledkami je o zmene životného štýlu. PROTISSIMO Vám k zmene pomôže...

PROTISSIMO novinky v roku 2014Nadváha a obezita negatívne vplývajú na naše zdravie. Ak nimi trpíte aj Vy, pravdepodobne ste už mnoho metód chudnutia vyskúšali, no bez výraznejšieho výsledku. Zamysleli ste sa však na tým, prečo ste schudli, ale zároveň ste si nedokázali ideálnu hmotnosť a postavu aj udržať? Zrejme Vám redukčný program nepomohol zmeniť životný štýl a stravovanie, ktoré sú kľúčové pri redukcii hmotnosti bez opätovného nárastu kilogramov.

Schudnúť nestačí, musíte radikálne zmeniť životosprávu! Tá je alfou a omegou trvalého úspechu. Jednou z mála redukčných metód, ktoré Vám pomôžu schudnúť a zmeniť nezdravé návyky je PROTISSIMO, bielkovinová diéta, ktorá prebieha výlučne pod odborným dohľadom skúseného konzultanta s cieľom čo najúčinnejšej premeny Vašich zlých stravovacích a životných návykov.

Kartičky jedál PROTISSIMO

Chutnými a kvalitnými produktmi PROTISSIMO zredukujete svoju hmotnosť a naučíte sa ako žiť zdravšie bez opätovného priberania. Vzhľadom na postupný prechod z diétnych jedál na klasickú zdravú stravu, môžete na obavy z JOJO efektu úplne zabudnúť. Široká ponuka vyše 60 druhov slaných a sladkých jedál Vám pomôže príjemne schudnúť bez nervozity a hladovania.

Začnite už dnes! Viac informácií nájdete na stránke www.protissimo.com.

Zdroj článku: 
Sekcia: 
Lokalizácia: