Galéria mesta Bratislavy: Zjedzme to!

logo Galérie mesta Bratislavy, zdroj: gmb.skGaléria mesta Bratislavy (GMB) pozýva rodiny užiť si Deň detí tvorivo a veselo v Mirbachovom paláci.

Pre deti vo veku od 5 do 12 rokov sú pripravené sladké, farebné a výživné výtvarné dielne, ktoré spája názov Zjedzme to! Podujatie sa koná v nedeľu 1. júna 2014 od 14:00 do 16:00 na nádvorí Mirbachovho paláca (Františkánske nám. 11), v prípade zlého počasia v priestoroch paláca na 3. poschodí.

Vstup je zadarmo a GMB prosí záujemcov o dielne prihlásiť sa na vzdelavanie@gmb.sk, aby galerijné pedagogičky vedeli odhadnúť množstvo tvorivých rúk a jazykov.

Organizátorka oslavy Medzinárodného dňa detí v GMB Mgr. Petra Baslíková dopĺňa: "Na nedeľu sme pre Vaše deti pripravili výtvarné dielne na viacerých stanovištiach na nádvorí Mirbachovho paláca s doplnkovými „úlohami“ v stálej expozícii. Aktivity nebudú mať klasickú štruktúru rodinného programu so spoločným rozprávaním sa vo výstavných priestoroch, po ktorých nasleduje spoločné tvorenie. Pre túto voľnosť programu je možné prísť kedykoľvek v čase od 14:00 do 15:30, aktivity by mali trvať asi 40 minút. Ukončenie výtvarných dielní predpokladáme o 16:00."

Zdroj článku: 
Sekcia: