Generali Slovensko podporuje slovenský šport a pripravuje pre verejnosť netradičné zážitky

Jedinečný projekt pripravila poisťovňa Generali Slovensko s dvoma športovcami – Klaudiou Medlovou a Dušanom Antalíkom. Netradičné stávky, ktoré budú motivovať športovcov k ešte lepším výkonom, množstvo zábavy a adrenalínu a pri tom všetkom bude samozrejme Generali Slovensko, keby niečo…

Generali Slovensko chce podporiť slovenský šport a pripraviť pre verejnosť netradičné zážitky. „Chceme športovcov motivovať a ideálnym variantom je seriál stávok, ktoré Klaudiu aj Dušana určite vybičujú k ešte lepším výkonom,“ hovorí Zuzana Hliváková, vrchná riaditeľka Úseku marketingu a komunikácie Generali Slovensko.

Prvou stávkou Klaudie a Dušana bude adrenalínový súboj v lyžiarskom stredisku v Jasnej. BMX rider Dušan a snowboardistka Klaudia sa stretnú pri špeciálnom skoku. Ktorý z nich preskočí viac slovenských hokejistov poskladaných vedľa seba? Každý na svojom „náradí“, ale obaja na rovnakom povrchu. Bude to vzrušujúce predstavenie. Tipovať na víťaza môže i široká verejnosť. Kto si staví na svojho favorita a tipne správne, môže vyhrať týždenný pobyt v talianskych Dolomitoch pre dve osoby.

Klaudia Medlová reprezentuje Slovensko v disciplíne slopestyle snowboard. Je to zimný živel a na snehu sa bude cítiť ako doma. Dušan Antalík je jazdcom na BMX, takže jeho obľúbené ročné obdobie je skôr leto. Možno sa na prvý pohľad nezdá, že šance oboch na výhru sú vyrovnané – ale práve preto sa tento projekt oplatí sledovať!

Generali Slovensko pripravuje celý projekt netradičných stávok so športovou agentúrou SPORT INVEST Marketing, ktorá zastupuje športovcov ako napríklad Petra Čecha, Martinu Sáblíkovú a stovky ďalších. Zároveň je významnou firmou v oblasti športového marketingu. „Snažíme sa spájať svet obchodu a športu, aby to malo zmysel pre obe strany. Práve toto partnerstvo je postavené na vzájomnej spolupráci, budovaní dôvery a veríme, že bude dlhodobé,“ povedal David Trávníček, predseda predstavenstva SPORT INVEST Marketing.

Poisťovňa Generali Slovensko je tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu, ktorá vznikla spojením Českej poisťovne – Slovensko, a. s. a Generali Poisťovňa, a. s. Generali Slovensko je súčasťou Generali PPF Holdingu B.V., ktorý pôsobí v 14 krajinách strednej a východnej Európy. Generali PPF Holding spravuje prostredníctvom svojich dcérskych spoločností aktíva vo výške 15 miliárd eur a poskytuje v regióne služby viac než 13 miliónom klientov. Generali PPF Holding má sídlo v Holandsku a jeho hlavná organizačná pobočka sídli v Českej republike v Prahe. Generali PPF Holding B.V. je spoločný podnik Assicurazioni Generali (podiel 51 %) a PPF Group (49 %).

SPORT INVEST Group bola založená v roku 1998 tromi zakladateľmi: Viktorom Kolářom, Robertom Spálenkom a Pavlom Zíkom. V súčasnej dobe je dlhodobým stabilným partnerom viac ako troch stoviek športovcov a desiatok obchodných partnerov. SPORT INVEST je skupina spoločností s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti športu, športového manažmentu a marketingu, sponzoringu a médií. SPORT INVEST zastupuje popredných českých futbalistov, hokejistov a športovcov aj individuálnych odvetví. Medzi klientov SPORT INVESTU patrí napr. Petr Čech, Martina Sáblíková, Tomáš Rolinek, Ondřej Synek, Tomáš Verner, Filip Jícha, Michal Kadlec, Zdeněk Štybar a stovky ďalších športovcov.

Zdroj článku: