Autoškola v Bratislave? Autoškola ASA splní vaše očakávania

Logo autoškoly ASAPrvé pocity a skúsenosti z ovládania vozidla, iný pohľad na svet spoza volantu a ďalšie zručnosti vám sprostredkuje bratislavská Autoškola ASA, ktorá má dlhoročnú skúsenosť s organizovaním výcviku skupiny B pre osobné motorové vozidlá.

Poznáme to asi každý, čo sme si robili vodičský preukaz. Spotené ruky, neistota, strach z inštruktora. Bude mať pre nás dostatok pochopenia a dokážeme sa vôbec pohnúť z miesta? Budete prekvapení profesionalitou, s ktorou sa v Autoškole ASA stretnete. Trpezlivosť a individuálny prístup inštruktorov sú samozrejmosťou.

zdroj: Autoškola ASAPri štandardnom výcviku jazdy na osobnom motorovom vozidle, trvajúcom 8 až 9 týždňov, je možné absolvovať aj individuálny výcvik, ktorý je možné prispôsobiť potrebám zákazníka. Prihlasovanie na výcvik sa dá aj formou on-line prihlášky, pre skupinky záujemcov (napr.študentov apod.) sa poskytujú zľavy podľa počtu, je možné platiť na 2, 3 alebo 4 splátky bez navýšenia, v cene sú učebné pomôcky a školenie prvej pomoci.

Autoškola ASA v Bratislave je vám k dispozícii aj vtedy, ak ste dlhšiu dobu nejazdili, alebo si neveríte a potrebuje kondičné jazdy.

Ďalšou činnosťou vyhľadávanej bratislavskej autoškoly je organizovanie školení vodičov, či už profesionálov alebo vodičov referentských vozidiel. Školenie je možné absolvovať v priestoroch autoškoly alebo po dohode aj u zákazníka. Vzdelávanie je zamerané na oboznámenie sa s aktuálnymi zákonmi a vyhláškami, pripravovanými zmenami v oblasti dopravy a bezpečnosti. Samozrejmosťou je možnosť prispôsobiť školenie požiadavkám zákazníka. Na záver každý účastník obdrží Preukaz o absolvovaní školenia. Autoškola ASA vlastní certifikát podľa 208/1991 Z.z. Vyhlášky Slovenského úradu bezpečnosti práce a Slovenského banského úradu o bezpečnosti práce a technických zariadení pri prevádzke, údržbe a opravách vozidiel.

zdroj: Autoškola ASA

Zdroj článku: 
Sekcia: 

Facebook Comments Box