Kaderníctvo ELANDER vykúzli nový účes i úsmev na detských tvárach

Kaderníctvo ELANDER je otvorené aj pre pánov, zdroj: ELANDERNeďaleko bratislavského prírodného kúpaliska Veľký Draždiak sa nachádza malé nenápadné kaderníctvo, ktoré obšťastňuje hlavy stoviek Petržalčanov i ľudí zo širšieho okolia. Hoci je zasadené do najväčšej panelovej džungle na Slovensku, možno ho nájsť pomerne jednoducho – nachádza sa blízko konečnej zastávky autobusových liniek 68 a 94 na ulici Holíčska 21.

V kaderníctve ELANDER si určite s radosťou vymeníte svoj starý strih za nový účes snov. Služby ocenia dámy, páni a najnovšie i deti, ktoré si okrem strihu odnesú i pekné zážitky z novootvoreného detského kútika. A pokiaľ sa detičky spokojne hrajú a kochajú pohľadom na akváriové rybičky, šikovné kaderníčky vykúzlia ich rodičom účes šitý na mieru.

Detský kútik v kaderníctve ELANDER poteší nielen detičky ale aj rodičov, foto: Miloslav Ofúkaný

Akváriové rybičky v kaderníctve ELANDER, foto: Miloslav Ofúkaný

ELANDER ponúka i ďalšie lákadlá – najmä vo forme kvalitných služieb za najnižšiu cenu. No povedzte, kde inde si kúpite poukážku na dva (v prípade pánov až na tri) strihy za 9,80 Eur? A k tomu všetkému môžete ešte v žrebovaní vyhrať atraktívne ceny. Minule sa súťažilo o smartfón, momentálne zákazníci hrajú o tablet.

Súťažné poukážky na dámsky a pánsky strih v kaderníctve ELANDER

Hoci obchodná spoločnosť ELANDER, s.r.o. pôsobí na trhu len krátko, v súčasnosti už prevádzkuje dve kaderníctva. Jej konateľka Ľubica Ribánová má nielen bohaté skúsenosti so strihaním vlasov, ale za tie roky si vytvorila aj priateľský prístup k zákazníkom vďaka prívetivosti a úsmevu. Druhý konateľ spoločnosti sa volá Rastislav Krippel a je povolaním právnik. V kaderníctve pôsobia aj ďalšie profesionálne kaderníčky, ktoré sú pripravené poskytnúť vám služby najvyššieho štandardu.

Konatelia spoločnosti ELANDER, s.r.o., zdroj: ELANDER

Pánske, dámske a detské kaderníctvo ELANDER má i svoju stránku na Facebooku, kde sa dozviete všetky novinky a hlavne si môžete prečítať referencie spokojných zákazníkov. A práve tí sú zárukou kvality. Ich krátke vyjadrenia spokojnosti prezradia viac ako tisíce písaných slov chvály.

Dámy si môžu v kaderníctve ELANDER vybrať zo širokej ponuky najrôznejších účesov, zdroj: ELANDER

foto: ELANDER a Miloslav Ofúkaný

Zdroj článku: 
Sekcia: