Kapela Judas Priest počas Epitaph World Tour navštívi aj Bratislavu

zdroj: xl.skJedna z najvplyvnejších heavy metalových skupín všetkých dôb Judas Priest je na svojom poslednom svetovom koncertnom turné Epitaph World Tour. Slovenskí fanúšikovia budú mať jedinečnú šancu vidieť a počuť kapelu 9. mája 2012 v bratislavskej Inchebe.

zdroj: judaspriest.com Judas Priest dorazí v zostave: gitaristi Glenn Lipton a Richie Faulkner, basgitarista Ian Hill, bubeník Scott Travis a spevák Rob Halford. Muzikanti odštartovali túru v lete 2011 a navštívili veľké mestá po celom svete. Koncert zahŕňa prierez najväčších hitov ako aj songy, ktoré nikdy predtým nehrali. Ich vystúpenie potvrdzuje, že synonymom heavy metalu je bez nadsázky Judas Priest.

Počas turné hudobná skupina oslavuje 43. výročie svojej existencie a všetko nasvedčuje tomu, že vydá novú platňu. Išlo by o nasledovníka zatiaľ ostatného titulu Nostradamus. So všetkými svojimi zbraňami a zosilovačmi vytočenými na maximum  dá kapela všetkým svojím fanúšikom jednu z posledných príležitostí stať sa svedkami konečného kovového zážitku. Pripravte sa v Bratislave na nefalšovaný heavy metal z produkcie Judas Priest.

Zdroj článku: 
Sekcia: