Kniha fotografií Polícia na Slovensku je už v predpredaji

Knižná publikácia „Polícia na Slovensku“ dokumentuje prácu polície, obsahuje autentické zábery z činnosti, akcií a života príslušníkov Policajného zboru z rôznych okresov Slovenska, od východu po západ.

Autorom knihy je Guido Andrea Longhitano, ktorý má na svojom konte už dve úspešné knihy fotografií „Incredible Slovakia – Folklórny festival Východná“ a „Hasiči Firefighters“. Na 264 stranách vo formáte A4 v tvrdom obale je takmer 300 fotografií. Úvodné texty a popisy sú v slovenskom a anglickom jazyku. Kniha bude na jeseň 2016 pokrstená prezidentom Policajného zboru Tiborom Gašparom.

Knihu za zvýhodnenú uvádzaciu cenu 22,90 eur + poštovné platné podľa taríf Slovenskej pošty, si môžete objednať v predpredaji e-mailom na knihapolicia@gmail.com do 22. augusta 2016. Prvých 20 objednávok publikácie bude bez poštovného a s podpisom autora. Následne predajná cena knihy v kníhkupectvách a cez on-line predaj bude 29,00 eur.

Do e-mailu je potrebné uviesť: meno a priezvisko, adresu pre doručenie knihy, telefonický kontakt, e-mail a počet kusov. Platba vopred nie je požadovaná. E-mailové objednanie knihy v predpredaji je záväzné. Po krste publikácie budú záujemcovia kontaktovaní e-mailom ohľadom platby a odoslania knihy.

Lokalizácia: