Láska je všade navôkol nás

Láska, zdroj: pixabay.comLáska. Je priam až neopísateľné, čo všetko zmôže päť písmen a jeden dĺžeň. Láska je niečo, čo sa občas snažíme definovať, no keď tak nad tým premýšľam, dá sa to vôbec?

Je možné lásku len tak definovať? Vie vôbec niekto, čo vlastne to slovo znamená? Má symbolizovať radosť? Či smútok? Láska je často opísaná v rozličných básňach či textoch piesní. Vie však niekto jej definíciu? Nie.

Láska, zdroj: pixabay.com

Láska sa nedá len tak definovať, na lásku môže mať ledajak každý svoj vlastný názor, ktorý sa od tých ostatných líši, nie úplne ale aspoň málo. Láska je niečo krásne, čo nás zvnútra hreje a posilňuje. Láska môže byť ku komukoľvek a k čomukoľvek, či už k mame, rodine, priateľom, osobám, zvieratám alebo rôznym koníčkom.

Láska, zdroj: pixabay.com

Pre niekoho neznamená láska nič a pre niekoho naopak všetko. Niekto dáva prednosť dlhému vzťahu a niekto naopak známosti na jednu noc. No budú takí ľudia naozaj šťastní? Príde ďalšia a ďalšia známosť a každá bude len na jednu noc, možno dve. No keď to takto bude, kam dospejeme? Bude vôbec ešte niekto poznať lásku?

Láska, zdroj: pixabay.com

Láska nemá zábrany, buď zo seba vydá všetko alebo naopak nič. Na svete je "x" ľudí, ktorí na pravú lásku neveria. To je dosť smutné. Žijeme v 21. storočí a všetko sa tu rozvíja, avšak z našich životov sa vytráca to najkrajšie, čo kedysi bolo pre našich predkov prioritou života.

Láska, zdroj: pixabay.com

V láske sa dá sklamať, ale to neznamená, že pravá láska neexistuje. V lásku treba veriť. Možno práve ty to nevidíš, ale láska je všade navôkol nás.

Láska, zdroj: pixabay.com

Treba sa zamyslieť a nájsť v tých piatich slovách a jednom dĺžni aspoň štipku zmyslu života.

Láska, zdroj: pixabay.com

Facebook Comments Box