Nissan JUKE-R predvedie 485 koní čistej sily naživo v Bratislave

Nissan JUKE-R, Zdroj: nissan-europe.comUnikátny crossover JUKE-R s 3,8 litrovým motorom a maximálnou rýchlosťou 260 km/h mal premiéru tento rok v januári v Dubaji a ihneď prilákal obrovskú pozornosť. Šelma na štyroch kolesách úplne ovládla ulice a 6. júna sa chystá predviesť aj v Bratislave na akcii JUKE-R Street Driving Show 2012.

JUKE-R mal pôvodne slúžiť len ako jednorázový koncept, ktorý prepojí dva modely značky Nissan – nezameniteľný dizajn malého crossoveru JUKE so superšportovými vlastnosťami GT-R. Reakcia, s akou sa však JUKE-R stretol na celom svete je úžasná. Automobilka Nissan dostala už tri záväzné objednávky od súkromných zákazníkov a záujem čím ďalej rastie.

JUKE-R sa predstaví v jednotlivých krajinách strednej Európy. Postupne sa tak objaví na roadshow plnej adrenalínu a zábavy v uliciach Prahy, Budapešti, Bratislavy, ale aj na pretekoch Verva v poľskej Varšave.

Nissan JUKE-R, Zdroj: nissan-europe.com

Bratislavský event JUKE-R STREET DRIVING SHOW 2012 sa bude konať 6. júna v areáli výstaviska Incheba a bude kombinovať aktivity pre odbornú a laickú verejnosť. Princípom je predviesť JUKE-R v plnej akcii na špeciálnej dráhe, ktorá bude pre túto príležitosť vybudovaná na ploche práve v priestoroch Incheby. Celá akcia je spojená so súťažou rádia Európa 2. Jeho poslucháči sa môžu stať jedným z testovacích jazdcov tejto čiernej šelmy. Jeden z účastníkov show bude mať potom šancu získať výhru v podobe vozidla JUKE za takmer 20 000 EUR.

Na svete sú v súčasnosti len dva kusy vozidla Juke-R. Vidieť jedno v uliciach Bratislavy a dokonca mať možnosť jedno z nich šoférovať je úžasnou príležitosťou, ktorá sa vyskytuje skutočne len raz za život, " hovorí Peter Šatka, PR& Marketing Consultant značky Nissan na Slovensku.

V priebehu popoludňajšieho programu sa predstavia nielen rýchle autá, ale aj známe osobnosti a zábavný program pre dospelých aj malých divákov.

Zdroj článku: 
Sekcia: