Prezentácia Srí Lanky a pozvánka na fotografický výlet

Pozvánka na premietanie a diskusiu o Srí Lanke, zdroj: PRO.LaikaV spolupráci s našim partnerom, cestovnou kanceláriou Liber, pozývame nadšencov fotografovania a cestovania na premietanie a diskusiu o Srí Lanke dňa 25. januára 2017. Predstavíme vám aj fotografický výlet do tejto úžasnej destinácie.

Na premietaní sa vám bude venovať Irena Chrapanová, majiteľka Liber a zároveň skúsená sprievodkyňa po Srí Lanke. Okrem virtuálneho cestovania a diskusie ochutnáte aj pravý srílanský čaj, ktorý vám pomôže sprítomniť si krajinu, ktorú obdivujú milovníci prírody, histórie a fotografovania.

Srdečne pozývame všetkých, ktorí zvažujú cestu na tento fotogenický ostrov. Zistite, že dostať sa tam nie je vôbec zložité a ponúkneme vám aj cestu s lektorom Julom Kotusom, ktorý vám poradí s fototechnikou, ale aj kompozíciou či spracovaním fotografií. Zo Srí Lanky si tak budete môcť priniesť krásne zábery, ktoré vám budú ešte dlho pripomínať zážitky z jedinečnej cesty. Pán Kotus vám na zájazde pripraví hodnotné prednášky o ovládaní fotoaparátu, o základných veličinách vo fotografii, o kompozícii ale aj o fotografovaní ľudí a dokumentu.

Pozvánka na premietanie a diskusiu o Srí Lanke, zdroj: PRO.Laika

Prezentácia sa uskutoční v PRO.Laika Gallery Restaurant (Palackého 14, Bratislava) dňa 25.1.2017 v dvoch termínoch o 17:00 a o 19:00. Pre kapacitné obmedzenie priestoru je nutná registrácia na e-mail martin.farkas@prolaika.sk, v ktorom prosím uveďte meno, počet účastníkov, termín a telefonický kontakt, aby sme vás vedeli upozorniť na prípadné zmeny.

Príďte a nechajte sa inšpirovať ďalekou cestou na ostrov v Indickom oceáne a zažite dobrodružstvo exotických diaľok!

Zdroj článku: 
Zdroj obrázkov: 
Sekcia: