Príďte na ShowIT a spoznáte novinky TOP IT technológií

ShowIT je najväčšia IT odborná konferencia na Slovensku, zdroj obrázka: showit.skNa začiatku, pred ôsmimi rokmi, bola myšlienka priniesť kvalitu zahraničných IT eventov na Slovensko. Dnes je informatická konferencia ShowIT už tradičnou zimnou vzdelávacou udalosťou v Bratislave.

Vývojárom v .NET aj ultramodernom .NET Core je vyhradená celá DEV HALL. Business productivity a business intelligence technológiám, postaveným na Azure, SQL, SharePoint a Office 365, sa budú venovať TOP speakri v BI & SEC HALL. Ak sa zaujímate o novinky Windows Server 2016, Windows 10, Kaspersky, bezpečnosť a virtualizáciu, odporúčame vám prednášky v INFRA HALL. Počas konferencie si môžete vyskúšať aj Kaspersky a Palo Alto labs v LABS HALL.

Osobne nazývam ShowIT dovolenkou pre ajťákov. A práve som sa na ňu začal tešiť!“ hovorí Ondřej Ševeček, produktový manažér, lektor, konzultant a tvorca programovej skladby konferencie.

Program najväčšej IT odbornej konferencie na Slovensku, zdroj obrázka: showit.sk

Väčší počet prednášok
Program tvorí mix dlhších hodinových a kratších polhodinových prednášok. Tým sa výrazne zvýši počet zaujímavých tém, ktoré si môžete vypočuť a súčasne to zlepší aj dynamiku a celkovú pestrosť konferencie. Pozrite si kompletný program s viac ako 50 technickými deep-dive prednáškami.

ShowIT Party
Po úspešnej sérii bowlingových turnajov sa zmeny dočkala aj ShowIT Party. Druhý deň konferencie sa po skončení prednášok prenesiete do petržalkej tajomnej UnDead Areny, kde na vás čakajú zážitkové tímové hry, ochutnávka vína so someliérom a bohaté občerstvenie.

Organizátorom konferencie je IT školiace stredisko GOPAS, ktoré pripravilo prekvapenie navyše. Pokiaľ si u nich v roku 2017 objednáte akýkoľvek 5 dňový kurz, cena vstupenky na ShowIT 2017 vám z neho bude odrátaná.

Ak chcete spoznať novinky TOP IT technológií, potom vás radi uvítame od 7. do 9. februára na ShowIT 2017 v hoteli Holiday Inn.

Zdroj článku: 
Zdroj obrázkov: