Rodinný program Prstom na mape k výstave Strach z neznámeho

Kunsthalle KIDS: Prstom na mape, zdroj obrázka: Dom umenia / Kunsthalle BratislavaPozývame vás na workshop Prstom na mape, počas ktorého si s prítomnými vymeníte odpovede na otázky: Akých 5 najdôležitejších vecí by ste si so sebou zobrali, ak by ste odchádzali na víkend k starým rodičom, na prázdniny k moru, keby ste leteli na Mesiac alebo by ste navždy odchádzali do inej krajiny? Čo by nám pri cestovaní nemalo chýbať a čo o nás prezrádzajú rôzne preukazy?

Rodinné programy v Kunsthalle Bratislava prepájajú súčasné umenie s osobnými skúsenosťami a ponúkajú zážitok s vlastnej tvorivosti. Sú určené pre rodičov s deťmi od 3 do 13 rokov.

Výstava Strach z neznámeho, zdroj obrázka: Dom umenia / Kunsthalle Bratislava

Program workshopu, ktorý tematicky súvisí s výstavou Strach z neznámeho, bude zameraný na cestovanie, pozriete sa ako cestujú ľudia, ktorí museli opustiť svoje domovy a vytvoríte si vlastný druh "občianskych preukazov". Prihlášky s uvedením mema a veku dieťaťa pošlite do piatka 1. apríla na vzdelavanie@kunsthallebratislava.sk. Program trvá 60 až 90 minút, vstup je voľný a za dieťa v galérii zodpovedajú rodičia.

Sekcia: