Športujte s vodotesným mp3 prehrávačom od Sony

mp3 prehrávač WALKMAN NWZ-W273, zdroj: sony.skNový vodotesný mp3 prehrávač WALKMAN NWZ-W273 od spoločnosti Sony je doslova stvorený pre pohyb. Jeho ľahký a kompaktný dizajn zaručuje slobodu pohybu pri každej športovej aktivite. Či sa nachádzate vo fitness centre, beháte v parku, alebo dokonca plávate, W273 vás bude sprevádzať bez toho, aby vás obmedzoval. Navyše sa rýchlo nabíja a vydrží až 8 hodín neustáleho prehrávania. Tento volkmen sa stane vašim „parťákom“ pri každom tréningu.

Túžite po kondícii olympionika? Podporte svoju motiváciu a skúste trénovať s hudbou! Výskum austrálskych profesionálnych športovcov ukázal, že hudba dokáže zvýšiť vytrvalosť až o 15%. Pomocou hudby, tak môžete zrýchliť váš tréning. S novým vodotesným mp3 prehrávačom WALKMAN NWZ-W273 je možné trénovať kdekoľvek. Vďaka hmotnosti len 29 g je volkmen dostatočne malý a ľahký, aby ste ho mohli mať pri sebe na každom tréningu. Počas cvičenia vás pritom nebudú limitovať žiadne káble. Najdôležitejším vylepšením oproti predchádzajúcim modelom je úplná vodotesnosť až do 2 metrov. To znamená, že s novým mp3 prehrávačom je možné bez problémov počúvať obľúbenú hudbu aj pri plávaní v bazéne.

zdroj: sony.sk

Nastaviteľné slúchadlá spoľahlivo sedia a nevypadnú ani pri prudších pohyboch alebo skákaní. Rýchle nabíjanie umožní už po 3 minútach nabíjania poskytnúť 60 minút nepretržitého prehrávania hudby. Volkmen tak stačí dať nabiť, kým sa prezliekate a bez problémov vydrží kratšie cvičenie. Naopak, pri maximálnom nabití toto zariadenie nepretržitú reprodukciu hudby až 8 hodín. To je čas, ktorý vystačí aj na ten najnáročnejší tréning. Vďaka pamäti 4 GB budete mať k dispozícii bohatý výber melódií, od dynamických až po odpočinkové. Zoznamy vhodných skladieb sa vytvárajú jednoducho. Stačí preniesť obľúbenú hudbu z knižnice iTunes alebo prostredia Windows a môžete vyraziť na tréning.

zdroj: sony.sk

Nový vodotesný prehrávač značky WALKMAN série W273 je k dispozícii v čiernej, bielej a modrej farbe v dvoch rôznych veľkostiach.

zdroj: sony.sk

Zdroj článku: