V Bratislave vzniká nová anglická tanečná škola

Zdroj: www.dance-station.netV centre Bratislavy vzniká nová unikátna tanečná škola. „Bratislava je rýchlo rozvíjajúce sa multikulturálne mesto, ktoré sa čím ďalej, tým viac otvára novým možnostiam,“ hovorí zakladateľka Dance Station v obchodnom dome Dunaj na námestí SNP Katrin Fro. Dance station chce ponúknuť nielen Slovákom, ktorí sa chcú zdokonaliť a komunikovať v anglickom jazyku, nové zážitky, dať im možnosť, aby sa spoznali s ľuďmi, ktorí prišli na Slovensko žiť, alebo pracovať.

V novej tanečnej škole Dance Station sa bude komunikovať len v angličtine, pri individuálnych požiadavkách aj vo francúštine či ruštine. Škola však nie určená len tým, ktorí hovoria perfektne anglicky, ale aj tým, ktorí majú základy, chcú konverzovať a zdokonaliť sa v cudzom jazyku.

Tanečná škola Dance Station bude organizovať kurzy rytmického tanca pre deti, Zumba Fitness, Raggu, Jogu, Hip-hop (pre deti od 8 do 12 rokov) Clip Dance (New style), R&B style a súkromné kurzy svadobného tanca. Na škole budú pôsobiť mnohí zahraniční lektori, ktorí študovali tanec v prestížnych školách po celom svete. Napríklad, zakladateľka školy Katrin pôsobila v Paríži.

Prihlásiť sa na kurzy môžu všetci návštevníci na internetovej stránke alebo na telefónnom čísle 0948 401 900.

Zdroj článku: 
Sekcia: 

Facebook Comments Box