Vyraz na IT misiu v súťaži LLPA Battle

Vyraz na IT misiu v súťaži LLPA Battle, zdroj obrázka: GOPAS SRSi IT špecialista na servery a databázy alebo si trúfaš na otázky pre vývojárov? Zapoj sa do súťaže a leť s GOPASom na medzinárodnú konferenciu Microsoft Ignite 2018.

Aj tento rok Leading Learning Partners Association (LLPA), čo je medzinárodná asociácia 29 IT školiacich centier – TOP v každej krajine, v spolupráci so spoločnosťou Microsoft pripravila súťaž (ang. battle), aby odhalila toho najlepšieho IT PRO a developera v rámci regiónu Európa, Stredný východ a Afrika (EMEA). Výherca EMEA kola získa vstup na konferenciu Microsoft Ignite 2018, letenku do USA a ubytovanie v hoteli.

LLPA Battle prebieha na dvoch úrovniach: lokálnej (celoslovenskej) a medzinárodnej (EMEA). Súťažiť môžeš v dvoch kategóriách: The Best IT Pro a The Best Developer. Tak čo, vyrazíš na misiu? Zaregistruj sa, odpovedz na 20 otázok a vyhraj!

Vyraz na IT misiu v súťaži LLPA Battle, zdroj obrázka: GOPAS SR

Prvé kolo celoslovenskej úrovne prebieha online do 6. júla 2017. Päť najlepších z oboch kategórií postupuje do druhého kola, ktoré bude 13. júla 2017 v IT školiacom stredisku GOPAS v Bratislave.

Výhercovia celoslovenského kola získajú vstupenku na najväčšiu IT konferenciu na Slovensku Show IT 2018 (v nových priestoroch, hotel Crowne Plaza v centre Bratislavy) a postúpia do medzinárodného EMEA kola – The Battle for Ignite!

Viac informácií a podmienky súťaže nájdeš na www.gopas.sk.

Zdroj článku: 
Zdroj obrázkov: 
Sekcia: 
Lokalizácia: