Národné Dni Kariéry dávajú študentom prácu už 18 rokov

Téma 18. ročníka veľtrhu pracovných príležitostí pre študentov a absolventov vysokých škôl – Národné Dni Kariéry je „Dobrodružstvo“.Jedna z možností ako sa zorientovať na trhu práce je návšteva 18. ročníka veľtrhu pracovných príležitostí pre študentov a absolventov vysokých škôl – Národné Dni Kariéry.

Podujatie sa uskutoční 6. –  7. marca v Bratislave v Inchebe a 21. marca v Košiciach v Spoločenskom pavilóne. Téma 18. ročníka je „Dobrodružstvo,“ keďže cesta, ktorou študenti prechádzajú, kým získajú vysnívané pracovné miesto je často plná nástrah a prekvapení.  Na podujatí je možné stretnúť personalistov desiatok top spoločností, ktorí túto cestu študentom s radosťou uľahčia a poskytnú všetky potrebné informácie ohľadom pracovných ponúk, študentských stáží, programov. Cieľom podujatia je aj zvýšiť kvalitu účastníkov, preto sú k dispozícií desiatky tréningov, workshopov, tematických prednášok, koučovacie centrum, poradňa zabezpečená personálnou agentúrou, jazykové, či IT testy.  Samozrejmosťou je možnosť získania zaujímavých hodnotných cien od partnerov podujatia.

Podujatie Národné Dni Kariéry každoročne poskytuje priestor aj na stretnutie „rozbiehačov“ vlastného biznisu, ktorí sa môžu navzájom motivovať, či využiť priestor networkingu na získanie cenných kontaktov. Tento rok je pre návštevníkov pripravené špeciálne adrenalínové prekvapenie, pri ktorom bude potrebné nazbierať všetku odvahu. Veď nakoniec, tá je v dnešnom boji o pracovné miesta nevyhnutná.

Pozývame všetkých študentov a čerstvých absolventov otestovať svoje nadobudnuté vedomosti, schopnosti, zručnosti, kreativitu, odvahu a želáme im veľa šťastia na trhu práce.

Zuzana Danechová

Zdroj článku: 

Facebook Comments Box