AIESEC

Príď na Festival Kariéry a získaj prácu už teraz!

Organizátorom Festivalu Kariéry je AIESEC, zdroj obrázka: Miloslav OfúkanýŠtuduješ na vysokej škole, alebo máš tesne po skončení štúdia a premýšľaš, čo ďalej? Inšpiráciou môže byť Festival Kariéry, spájajúci pracovné príležitosti a zábavu. Kedy začať budovať svoju kariéru, ak nie teraz, keď máš pred sebou toľko možností? Festival Kariéry ti ich pomôže objaviť a využiť.

AIESEC prináša už po 17-krát pracovný veľtrh pre mladých ľudí

Tohtoročný projekt sa nesie sloganom Máme tvoju prácu! Ak ju chceš prines svoj životopis na NDK!Počas 8. a 9. marca 2012 sa otvoria brány bratislavskej Incheby, aby privítali študentov a absolventov vysokých škôl, ktorí sa rozhodli navštíviť podujatie s názvom Národné Dni Kariéry (NDK). Ide o najkvalitnejší pracovný veľtrh pre mladých, ktorý organizuje študentská medzinárodná organizácia AIESEC. Zúčastní sa ho viac ako 50 spoločností, ktoré ponúkajú prácu v oblasti ekonómie, financií, manažmentu, IT oblasti či techniky. Ďalších približne 15 spoločností sa postará o kvalitný sprievodný program.

Ak chceš prácu, prines si životopis na Národné Dni Kariéry

Tohtoročný projekt sa nesie sloganom Máme tvoju prácu! Ak ju chceš prines svoj životopis na NDK!V dňoch 8. – 9. marca sa v Bratislave už po sedemnásty raz uskutoční najväčší veľtrh práce zameraný na študentov a absolventov vysokých škôl, Národné Dni Kariéry (NDK). Organizátor podujatia, AIESEC, sa po úspešnom nultom ročníku rozhodol usporiadať ďalší ročník podujatia aj v metropole východu, a to 22. marca v Hoteli Centrum v Košiciach.