Kontaktný formulár

PROMOSPRAVY.sk je komunitný portál, ktorý Podporuje Rozvoj Osobnosti a Miestne Organizácie formou publikovania blogov, tlačových správ, PR článkov, pozvánok, plagátov, fotiek a videí.

Prevádzkovateľom komunitného PROMO portálu je občianske združenie AMAVET klub č. 962, ktoré prezentuje aktivity svojich členov, donorov a partnerov vyššie uvedenými službami.

Naša práca (písanie, fotografovanie, video tvorba, spracovanie materiálov a výsledné publikovanie) si vyžaduje veľa času a má prevádzkové náklady. Neustále potrebujeme investovať do ľudského poteciálu a technického vybavenia.

Členovia klubu platia ročný členský príspevok. Od donorov príjímame finančné a vecné dary. Partnerom vieme ponúknuť mediálnu kampaň, vzájomnú výmenu linkovbannerovRSS odkazov alebo si dohodnúť ďalšie formy spolupráce.

Šéfredaktorom PROMO portálu je Mgr. Miloslav Ofúkaný, na ktorého môžete adresovať svoje otázky a prezentácie buď na ofukany [at] amavet962 [dot] org alebo prostredníctvom nižšie uvedeného kontaktného formulára.

Subory musia mať menej ako 2 MB.
Povolené typy súborov: gif jpg png bmp tif txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx avi mov mp3 wav rar tar zip.
CAPTCHA
Touto otázkou filtrujeme prístupy rôznych automatov.
10 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Facebook Comments Box