Špecializovaný predajca strešných a fasádnych materiálov

logo spoločnosti ARLES-strešné štúdio, s. r. o.Spoločnosť ARLES-strešné štúdio, s. r. o. je nový špecializovaný predajca strešných materiálov. Personál firmy tvoria skúsení a kvalifikovaní pracovníci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja a realizácií striech. Pokrývačské skupiny sa pravidelne školia u renomovaných výrobcov strešných krytín a iných materiálov. Odbornosť a profesionalita sú ich zásadou.

Všetko pre strechy
Sortiment ich výrobkov tvoria kvalitné, overené a cenovo dostupné strešné krytiny, strešné doplnky a všetko, čo k strechám patrí – tepelné izolácie, strešné fólie, strešné okná, sadrokartóny. Samozrejmosťou je dodávka kompletných krovov, väzníkových konštrukcií a materiálov na ošetrenie dreva.

Záhrada a fasáda domu
Zámerom spoločnosti je ponúkať sortiment, ktorý pokryje okrem kompletnej strechy aj fasádu a záhradné prvky. Preto do svojej ponuky zaradili kvalitné tehlové fasádne pásiky a záhradné dlažby. Na dotvorenie okrajov cestičiek a chodníkov ponúkajú žulové obrubníky.

Zelená energia
Prevažne prírodné materiály, ktoré Arles ponúka, zodpovedajú firemnej filozofii ponúkať vysoko kvalitné a ekologické materiály a výrobky. Tomuto zámeru zodpovedajú aj fotovoltické moduly od firmy AKERRA. Novinkou sú moduly Just Roof, ktoré plne nahradia strešnú krytinu a zároveň aktívne vyrábajú elektrickú energiu.

Kvalitné služby
Dlhoročné skúsenosti a prehľad v „strechárskej“ oblasti umožňujú spoločnosti ponúkať také služby, ktoré do ich obchodu privedú opäť vás a aj vašich známych. Ochota personálu a serióznosť sú ich prioritou.

Zdroj článku: 
Sekcia: